Contabilitate primara

Acceda Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza documentele primare de contabilitate in programul RSIG
- Gestioneaza relatia cu bancile; intocmeste si urmareste instrumentele bancare (file CEC, BO).
- Gestioneaza, intocmeste, inregistreaza si pastreaza documentele societatii
- Activitati de secretariat (preia apelurile telefonice, faxurile si e-mail-urile adresate societatii si ii informeaza pe cei interesati; achizitioneaza materiale consumabile necesare desfasurarii activitatii organizatiei)

CERINTE

- experienta de lucru in contabilitate primara
- cunostinte limba engleza– scris si vorbit
- asumarea responsabilitatilor;
- internet, excel, word.

BENEFICII OFERITE

- telefon companie
- salariul se va negocia in urma interviului

Acceda Consulting, o firma de plasare de personal recruteaza pentru o firma de distributie echipamente profesionale de curatenie o persoana care sa se ocupe de contabilitate primara.

Sperantele pot deveni realitate.

www.acceda.ro