Contabil Senior cu experienta in productie (Popesti Leordeni/Ilfov)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare este lider în producția de panouri metalice și termoizolante.
Locatie job: Popesti Leordeni/Ilfov.

Responsabilitati:
Inregistrare achizitii importuri, achizitii intracomunitare;
Supervizare activitate facturare;
Supervizare gestiune materie prima, materiale, produs finit;
Verificare jurnal vanzari si cumparari.
Recuperare creante clienti;
Gestionare polita de asigurare clienti;
Inchideri de luna.

CERINTE

Cerinte:
Experienta de minim 5 ani pe un post similar (constituie un avantaj experienta in productie);
Studii superioare in domeniu;
Cunostinte de legislatie contabila si fiscala in domeniul productiei- reprezinta avantaj;
Cunostinte contabile la nivel de balanta (inclusiv inchidere lunara + declaratii catre stat );
Experienta in utilizare SAP - reprezinta avantaj;
Abilitati bune de comunicare;
Cunsotinte de limba italiana la nivel mediu/bun- reprezinta avantaj;
Responsabilitate si acuratete.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv incepand de la 800-1000 euro net (discutabil in functie de experienta profesionala);
Asigurare medicala, prime anuale;
Transport asigurat de firma (este pusa la dispozitie o masina care pleaca zinic de la M. Bravu sau Piata Sudului pana la fabrica si inapoi);
Locatie fabrica: Popesti-Leordeni/Ilfov;
Program L-V: 8.30-17.00.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.