Contabil Senior - Contabilitate Constructii (JUDETUL ILFOV)

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA recruteaza pentru clientul sau - companie italiana in domeniul constructii:

CONTABIL SENIOR - JUDETUL ILFOV

Responsabilitati:
- contabilitate specifica activitatii de constructii
- asigura respectarea legislatiei contabile si fiscale
- intocmeste situatii contabile lunare
- planifica si organizeaza activitatile departamentului financiar - contabil

CERINTE

- studii superioare in domeniul financiar - contabil
- bune abilitati organizatorice si de coordonare
- foarte bune cunostinte de contabilitate in domeniul constructiilor
- experienta relevanta in contabilitatea unei firme de constructii minimum 4 ani
- cunostinte foarte bune de legislatie fiscala si financiar - contabila
- persoana dinamica, rezistenta la stres si la program pelungit
- Disponibilitate pentru program de lucru: LUNI - VINERI: 8.00 - 18.00 si SAMBATA: 8.00 - 12.00
- Persoana cu PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B si sa dispuna de AUTOTURISM PERSONAL
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Acumulare de experienta
- Posibiliate de formare si dezvoltare profesionala
- Decontare combustibil

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate