Contabil sef - Companie multinationala

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala tehnica, cu o echipa tanara si extrem de dinamica, un mediu de lucru profesionist si pentru profesionisti.

Daca urmatorul tau pas in cariera vizeaza un job de middle management ce presupune coordonarea unui contabil si responsabilitatile de mai jos:
- Coordonarea activitatii financiar-contabile
- Organizarea si participarea la intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului financiar-contabil si la operatiunile de inventariere a patrimoniului
- Intocmirea analizei financiare a activitatilor
- Indeplinirea la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul statului si terti
- Asigura si raspunde de elaborarea balantei de verificare la termenele stabilite
- Efectuarea analizei financiar contabile pe baza bilantului

CERINTE

Si in plus:
- Ai o experienta de minim 8 ani in contabilitate si 3 ani pe o pozitie similara
- Esti expert contabil sau in curs de acreditare
- Cunosti limba engleza sau franceza

Esti candidatul pe care-l cautam!

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.