Contabil Sef Bucuresti

Echipamente pentru Constructii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură întocmirea documentelor justificative privind operaţiile contabile
Urmăreşte înregistrarea cronologică şi sistematică în contabilitate a tuturor operaţiilor patrimoniale
Exercită controlul preventiv privind legalitatea operaţiunilor
Asigură controlul înregistrărilor contabile, procedeele de prelucrare a datelor şi exactitatea acestora
Asigură întocmirea registrelor contabile în conformitate cu legislaţia în vigoare
Asigură întocmirea raportărilor: destinate Administraţiei Financiare şi de control, bancare, statistice
Asigură întocmirea bilanţului contabil
Prezintă Directorului General rapoarte conţinând rezultate financiar-contabile

CERINTE

Experienta 3 ani in domeniu, cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile.
Sa posede cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil.

BENEFICII OFERITE

Principala activitate este de vanzare si inchiriere de macarale turn marca JASO, Spania – www.jaso.com. Despre gama de produse aveti mai multe detalii pe site-ul nostru (www.epco.ro). JASO este al-III-lea producator mondial ca numar de unitati vandute si primul producator din Spania iar in Romania avem patru ani de functionare.

Oferim de asemenea si servicii de inchiriere a macaralelor turn cu sau fara operator, oriunde in tara.