Contabil sef

PROCEMA PERLIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea atributiilor contabile integral, pana la incheierea bilantului.
Atributii in probleme de personal pentru 12 salariati (intocmirea contractelor si aditionalelor, a deciziilor de incetare a activitatii, mentinerea relatiei cu ITM etc.)

CERINTE

- De profesie economist.
- O persoana responsabila, cu experienta sau cu disponibilitatea de a se instrui.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa in valoare de aprox. 170 lei.
Decontarea cheltuielilor de transport la serviciu

Producator de perlit expandat in domeniul termoizolatiilor in constructii, serelor, fabricilor de oxigen.
PROCEMA PERLIT are capital privat
romanesc si este o filiala a PROCEMA SA.
PROCEMA PERLIT SRL s-a infiintat prin transformarea in filiala a unei sucursale de productie a PROCEMA SA cu o vechime de peste 30 ani in acest domaniu de activitate.
Toata activitatea se desfasoara la adresa sediului social, sos. Giurgiului nr. 3-5 ( la 200 m de capatul tramvaielor 25,7 si autobuzului 116)