CONTABIL SEF

VODANET MEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui coleg nou care sa conduca activitatea departamentului Contabilitate in pozitia de: CONTABIL SEF

Responsabilitatile sale vor fi:
-Organizarea si conducerea activitatii in cadrul departamentului Contabilitate;
-Alcatuirea raportarilor catre autoritatile fiscale si catre management;
-Planificarea, recrutarea si selectia personalului din subordine;

CERINTE

-Studii superioare de specialitate (contabilitate, finante)
-Certificarea de contabil expert reprezinta un avantaj
-Cunostinte de utilizare Wizcount
-Experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani
-Orientare catre detaliu si acuratete
-Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru placut.

Vodanet Media s-a nascut din pasiunea si ambitia unei echipe tinere care a decis ca publicitatea on-line are un viitor în Romania si a depus toate eforturile pentru a reusi sa se impuna pe piata.

Calitatea pe care o apreciem cel mai mult la angajatii nostri este disponibilitatea de a învata. Web publishing-ul si publicitatea on-line sunt domenii noi, în care specialistii sunt în formare si de aceea noi am ales sa ne formam propriii specialisti. Ne plac oamenii care accepta provocari si sunt dispusi sa munceasca atât cât este necesar pentru a realiza lucruri remarcabile.