CONTABIL SEF

SC HYUNDAI MOTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Absolvent(a) de studii superioare in domeniul financiar ¿ contabil;
- Experienta relevanta ca si contabil sef, minim 3 ani;
- Diploma de Expert Contabil sau Contabil Autorizat constituie un avantaj;
- Experienta in retail-ul auto constituie un avantaj;
- Cunoscatoare / cunoscator al limbii engleze, inclusiv al limbajului de specialitate;
- Foarte bun(a) coordonator al echipei, dinamic(a), proactiv(a);
- Foarte bune cunostinte de utilizare a computerului.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit de atractiv.

Hyundai Motor SRL este parte a Diviziei Auto din cadrul Holding-ului Tiriac.
Principalul obiect de activitate il reprezinta comercializarea autoturismelor Hyundai, fiind cel mai mare dealer din Romania.
Avand o experienta de peste 12 ani pe piata romaneasca, si o crestere a vanzarilor cu 100% in ultimii 3 ani, firma este intr-o continua dezvoltare.
Hyundai Motor detine in Bucuresti 7 showroom-uri si un service auto.