CONTABIL SEF

INTEROFFICE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura respectarea Legii Contabilitatii si a legislatiei fiscale in vigoare
- elaborează şi implementează sistemul general de evidenţă contabilă
- asigură întocmirea documentelor justificative privind operaţiile contabile
- urmăreşte înregistrarea cronologică şi sistematică în contabilitate a tuturor operaţiilor patrimoniale
- exercită controlul preventiv privind legalitatea operaţiunilor
- asigură controlul înregistrărilor contabile, procedeele de prelucrare a datelor şi exactitatea acestora
- organizeaza si asigura păstrarea documentelor justificative, a registrelor şi bilanţurilor contabile
- raporteaza rezultatele economice
- coordoneaza activitatea compartimentului "Contabilitate"

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- contabil autorizat / expert contabil
- experienta relevanta intr-un post similar
- operare PC in programe de specialitate (SAGA, CIEL, s.a.) la nivel avansat
- cunostinte lb. engleza
- domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

societate comerciala prestatoare de servicii