Contabil primar (furnizori) cu Limba Bulgara

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- primirea facturilor de la furnizori si introducerea acestora in sistem
- procesare facturi de achizitie prin work flow, in SAP/ Oracle in limba bulgara
- realizarea platii facturilor
- realizarea de rapoarte pentru Contabilul Senior
- suport pentru clienti prin realizarea ordinelor de achizitii
- participarea la intalniri periodice cu managerul
- asigurarea legaturii cu furnizorii si rezolvarea incidentelor venite prin e-mail sau fax
- verificarea si corectarea platilor duble, gresite
- activitati de suport legate de inchiderea de luna (rapoarte)

CERINTE

Cerinte:
- experienta in contabilitate primara (de preferat)
- Experienta de lucru cu o baza de date (ex: SAP, Oracle, Access, etc)
- nivel avansat de Limba Bulgara si Limba Engleza (cerinta obligatorie)
- atitudine proactiva in rezolvarea sarcinilor de lucru
- bune abilitati de relationare si comunicare
- abilitati de utilizare a calculatorului dezvoltate

BENEFICII OFERITE

Negociabil

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.