Contabil primar

SC IDEEA TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza toate operatiile de evidenta financiara, operativa si contabila;
- Intocmeste statele de plata si celelate documente aferente;
- Efectueaza operatiunile bancare si tine legatura cu banca;
- Urmareste achitarea la timp a datoriilor fata de stat;
- Respecta prevederile regulamentului de ordine interioara;
- Indeplineste sarcinile trasate de directorul agentiei de turism.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Experienta relevanta de minim 6 luni in functia de consilier economic;
- Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor ei prezinta avantaj;
- Limba straina : engleza, germana, franceza;
- Capacitate de analiza si decizie;
- Capacitate buna de organizare;
- Dsponibilitate lucru program sustinut.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Ideea Tour este o agentie de turism de tip tour-operator pe urmatoarele destinatii: Turcia, Grecia, Bulgaria, Croatia, Slovenia, Austria, Cehia, Slovacia si Ungaria.

Serviciile agentiei:
- rezervari de bilete de avion pe rute interne si internationale;
- rezervari la hoteluri din intreaga lume;
- cazari in hoteluri din Bucuresti si din tara;
- transferuri aeroport - hotel - aeroport,
- organizarea de excursii externe pentru grupuri si turisti individuali;
- vacante exotice, croaziere;
- programe de week-end;
- emitere de asigurari medicale.