Contabil operatiuni bancare

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Haide alaturi de noi in echipa contabilitate! Cautam un trezorier junior (contabil operatiuni bancare jr) pe perioada determinata de 1 an.

Ce ai de facut?
- Inregistrezi in contabilitate operatiunile din extrasele bancare
- Reconciliezi incasarile / platile
- Inregistrezi deconturile de cheltuieli
- Efectuezi platile pentru toate societatile apartinand grupului CORA prin Internet banking
- oferi suport pentru celelalte departamente in problemele legate de relatia cu bancile partenere

CERINTE

Ne-ar ajuta daca:
- ai studii economice
- ai minim 1 ani experienta in domeniul contabilitatii (trezoreriei constituie un avantaj)
- poate fi un avantaj experienta in utilizarea Mcash si internetbanking
- ai cunostinte de contabilitate in special de: inregistrari legate de casa, banca, imprumuturi

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim:
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si dinamica
- abonament medical la o clinica privata
- bonuri de masa, Bookster, echipa ambitioasa, suport si intelegere

** Locatia postului este in Cora Lujerului!

Iti poti depune CV-ul la serviciul clienti din magazin, trimite la recrutare@cora.ro sau suna la 0374815495. Alatura-te unei echipe centrate pe satisfacerea clientilor!

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!