CONTABIL JUNIOR

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrari contabile banca, facturi de furnizori diversi, facturi clienti
- efectuare plati catre furnizori
- facturare
- contabilitate primara si gestiune
- verificare documente, NIR bon consum, note predare, facturi si chitante
- evidenta scadentelor clientilor si furnizorilor
- organizare si arhivare documente financiar contabile fizic si electronic
- verificarea corectitudinii datelor din situatiile financiare si pregatirea rapoartelor interne
- Înregistrarea si mentinerea actualizata a listei obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe

CERINTE

- Minimum doi ani experienţă intr-o poziţie similară
- Cunostinte foarte bune de MS Office: Word, Excel
- Atentie la detalii, rigoare
- Simţul responsabilitătii, discretie, loialitate
- Capacitate de incadrare in termene
- Bune abilităţi de comunicare, cunoasterea limbii engleze la nivel mediu si italiana nivel incepator

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale