CONTABIL JUNIOR

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrari contabile banca, facturi de furnizori diversi, facturi clienti
- efectuare plati catre furnizori
- facturare
- contabilitate primara si gestiune
- verificare documente, NIR bon consum, note predare, facturi si chitante
- evidenta scadentelor clientilor si furnizorilor
- organizare si arhivare documente financiar contabile fizic si electronic
- verificarea corectitudinii datelor din situatiile financiare si pregatirea rapoartelor interne
- Înregistrarea si mentinerea actualizata a listei obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe

CERINTE

- Minimum doi ani experienţă intr-o poziţie similară
- Cunostinte foarte bune de MS Office: Word, Excel
- Atentie la detalii, rigoare
- Simţul responsabilitătii, discretie, loialitate
- Capacitate de incadrare in termene
- Bune abilităţi de comunicare, cunoasterea limbii engleze la nivel mediu si italiana nivel incepator

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

ne ocupam cu instalatii electrice, termice si sanitare