Contabil - Economist

Elitech Mit srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
-verificarea facturilor emise;
-contabilizarea registrelor de casa, monetare, documente aferente punctelor de lucru;
-confirmare solduri clienti;
- intocmirea declaratiei de TVA, a impozitului pe profit si a celorlalte declaratii lunare;
- intocmirea balantei lunare de verificare si bilant;
- elaborarea diverselor rapoarte si analize pe baza datelor contabile pentru managementul companiei;
- alte atributii specifice departamentului.

CERINTE

Vrei sa lucrezi intr-o companie tanara, dinamica aflata in plina dezvoltare , unde sa-ti poti pune in valoare cunostintele in domeniul financiar-contabil?
Military Shop te vrea in echipa noastra.

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoare cerinte:
- studii superioare economice;
- experienta minim 2 ani in domeniu;
- cunostinte solide de legislatie financiar-contabila;
- cunostinte operare PC;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- telefon
- oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unui grup dezvoltat la nivel national

Military Shop este importator si distribuitor echipament de tip militar, outdoor, vanatoare , pescuit, sport. Alatura-te echipei tinere, energice si competente !