CONTABIL ( ECONOMIST)

S.C. GAMABELL EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistrarea in contabilitate a facturilor de furnizori,consumabile,servicii,mijloace fixe,leasing,marfa etc.;
-inregistrare deconturi(jurnal de cumparaturi);
-completare OP-uri pentru banca;
-casa;
-inregistrare incarcare,descarcare gestiune;
-cunostinte salarii:cotele de contributii,inregistrari,declaratii;
-import marfuri
-infiintare, administrare PFA

CERINTE

-studii superioare de specialitate;
-experienta in domeniul contabil
-cunoasterea legislatiei in domeniu;
-cunosterea legislatiei cu privire la infiintarea si administrarea PFA-urilor;
-WORD,EXCEL - nivel avansat;
-CIEL - reprezinta un avantaj;
-excelente abilitati de comunicare si relationare
-spirit analitic
- dinamism
- persoana orientata catre rezultate si respectarea termenelor limita;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru placut;
-salariu pe masura competentelor profesionale

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 12 magazine in Bucuresti si 15 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta,Ploiesti, Suceava), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau.