Contabil

Barmania Action

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tinerea evedentei contabile a firmei
- Arhiveaza documentele contabile
- Realizarea contractelor si a facturilor
- Tine stocul de produse aflate la vanzare
- Inregistreaza dosarele pentru examenele cursantilor
- Emiterea declaratilor de plata catre stat

CERINTE

- Experienta contabilitate de minim 1 an de zile
- Cunsotinte program Saga Soft
- Persoana ordonata cu capacitate buna de organizare
- asumarea responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Company Overview
Barmania pune la dispoziţie o echipă completă de profesionişti, barmani participanţi în competiţii naţionale şi internaţionale, pentru care educaţia, devotamentul şi pasiunea sunt pe primul plan.
Description
Barmania vine în sprijinul barmanilor care vor să se perfecţioneze, prin servicii de training şi consultanţă. De asemenea, oferim o gamă largă de servicii de cocktail catering la cele mai înalte standarde, fie că este vorba de petreceri office, team-building-uri, show-uri de flair sau competiţii pentru barmani.