Contabil

Sc Romania Hypermarche

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificare/inregistare facturi interne/externe

Inregistrari note contabile operatiuni diverse

Calcul si inregisrare provizioane lunare

Urmarire conturi avansuri de imobilizari si imobilizari in curs

Dare in functiune mijloace fixe

lansare si verificare amortizare

Intocmire declaratiilor 390 si 394

Verificarea si intocmirea jurnalelor de TVA si inregistrarea corectiilor necesare

Verificarea fisei sintetice

Reconciliere tranzactii intercompany

Suport audit anual

Alte situatii la cerere

CERINTE

studii superioare economice terminate

experienta post similar mimim 2 ani

cunostinte medii limba franceza

BENEFICII OFERITE

• salariu negociabil:
• tichete de masa;
• card la o clinica privata;
• prime functie de performanta

Esti tanar si vrei sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie de renume? Vino sa faci parte din echipa Cora!
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare