Contabil

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmeste situatii financiare specifice (bugete, prefinantari, rambursare TVA), inregistreaza in contabilitate documentele justificative;
-Inregistreaza in contabilitate statele de plata, verifica soldurile;
-Evidente catre autoritati/management ( evidenta cheltuielilor, fotocopiere, scanare, arhivare docmente);
-ActionWeb;
-Contabilitate de la A la Z;
-Alte situatii financiare solicitate.

Contractul de munca se va incheia pe perioada determinata, de 3 luni, cu prelungire ulterioara, pe perioada determinata/nedeterminata

CERINTE

- Absolent/a a unei facultati cu profil economic (Contabilitate sau Finante -Banci reprezinta un avantaj). Liceul economic, de asemenea, reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea la nivel mediu-avansat a Excel-ului;
- Experienta in domeniul contabilitatii complete, de minim 2 ani;
- Cunoasterea limbii italiene sau engleze la nivel conversarsational;
- Disponibilitate pentru program prelungit (10 ore/zi, de luni-vineri).

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.