Contabil

EUROCONT AND HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• înregistrarea sistematica și cronologica a documentelor primare(achiziții,vânzări,casa,banca,deconturi);
• descarcarea incasarilor de la curieri(bordeouri);
• verificare jurnale de vanzari, jurnale de cumparari; registru de casa;
• inchidere lunara pana la nivel de balanta;
• întocmirea declarațiilor si a ordinelor de plata;
• întocmirea raportării lunare a indicatorilor rezultați in urma înregistrărilor contabile.
• verificarea se face de catre CFO/CEO-ul societatii;

CERINTE

• studii superioare economice;
• cunoscator program de contabilitate SAGA-OBLIGATORIU;
• bune cunostinte de EXCEL și WORD;
• experienta in domeniu minim 2 ani;
• cunostinte solide in domeniul financiar- contabil;
• persoana ordonata, dinamica, pozitiva;
• punctualitate;

BENEFICII OFERITE

Societate de contabilitate membra CECCAR,cu o echipa tânăra și dinamica! Se respecta cu strictete programul de lucru 09:00-18:00 cu o ora pauza de masa 12:30-13:30, se respecta zilele legale declarate libere si weekend-urile. Societatea sustine starea de sanatate a angajatilor oferindu-le asigurare de sanatate privata. posibilitate de avansare; prime specifice sarbatorilor; domenii de activitate diverse;

DESCRIEREA FIRMEI

firma de contabilitate membra CECCAR