Contabil

S.C. Favbet Gaming S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Excelente abilități de lucru în echipă, comunicare, proactivitate.
Atentie la detalii si bune abilitati de planificare si organizare

Descrierea jobului:

- Verifica corectitudinea inregistrarilor contabile;
- Verifica componenta soldurilor conturilor si efectueaza reglari pe baza acestora;
- Verifica si/sau efectueaza inchiderea conturilor de venituri, cheltuieli si TVA, regleaza dupa caz balantele de verificare lunare;
- Verifica si/sau stabileste impozitele de plata, verifica/intocmeste declaratiile fiscale obligatorii si raspunde de inregistrarea si depunerea acestora conform legislatiei in vigoare;
- Intocmeste declaratii TVA, impozit, bilanturi;
- Tine evidenta mijloacelor fixe;
- Organizeaza operatiile cu caracter financiar contabil necesare inchiderii exercitiului financiar si verifica documentele de inventariere anuala a patrimoniului;

Descrierea companiei:

Activitate de jocuri de noroc si pariuri in cota fixa

CERINTE

Candidatul ideal:

- Cunostinte solide de contabilitate financiara si de gestiune, de legislatie financiar-contabila.
- Experienta in domeniul jocurilor de noroc si pariurilor in cota fixa.
- Cunoştinţe solide de operare PC (Excel; soft contabil);
- Experienta de minim 2 ani

BENEFICII OFERITE

Oportunitati pentru dezvoltare continua
Salariu motivant
Mediu de lucru placut si tanar
Siguranta unei colaborari pe termen lung