Consultat Telecom Cosmote

SC CSD CONCEPT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza si identifica clientii noi
- identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime
- promovarea produselor si serviciilor catre segmentul de business
- atingerea obiectivelor zilnice si lunare
- intocmirea documentelor necesare vanzarii
- intocmire rapoarte

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor, in special telecom
- bune abilitati de comunicare si negociere, capacitate de a lucra in conditii de stres.
- puternic motivat si capabil in munca individuala
- marirea permanenta a portofoliului de clienti
- cunoasterea si monitorizarea permanenta a competitiei
- actualizarea continua a informatiilor si cunostintelor in domeniu pentru a oferi clientilor servicii de calitate
- studii superioare
- permis de conducere cat. B
- cunostinte PC (MS Office), Word Excel, Outlook, Power Point

BENEFICII OFERITE

-salariu fix+ comision proportional cu realizarile
- laptop, telefon
- masina de serviciu

Partener Vanzari Directe in reteaua Cosmote, cautam candidatul potrivit cu activitatea pe teren, in proportie de aprox. 90%. Principalul obiectiv, va fii semnarea contractelor pentru telefonia mobila, internet si alte servicii, in numele COSMOTE ROMANIA SA cat si de telefonie fixa, internet si alte servicii, in numele Romtelecom SA.
Candidatul va avea de indeplinit un obiectiv lunar, va beneficia de pregatire de specialitate pentru a cunoaste produsele si serviciile companiilor si cursuri de vanzari organizate in cadrul echipei, cat si la sediile COSMOTE ROMANIA si ROMTELECOM.