CONSULTANTI ,IMOBILIARI

SC.IMOPRIM.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOCIETATE CU CAPITAL ROMAN ACTIVA IN DOMENIUL IMOBILIAR DIN 2005 .
-IDENTIFICAREA SI SELECTAREA DE OFERTE IMOBILIARE
-PROMOVAREA DE OFERTE IMOBILIARE
-ANALIZA SI PRELUCRAREA INFORMATIILOR IMOBILIARE
-PROSPECTAREA PROACTIVA A PIETEI IMOBILIARE
-PROMOVAREA SPRE INCHIRIERE BUNURILOR IMOBILE ALE ANGAJATORULUI
-RAPORTAREA ZILNICA A ACTIVITATI CONDUCERRI ANGAJATORULUI

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

-absolvent studii medii sau studii superioare;
-abilitati de comunicare, negociere;
-dorinta de realizare in domeniul imobiliar;
-cunostinte de operare pe calculator;
-cunoasterea unei limbi straine, cel putin la nivel mediu;
-permis de conducere categoria B;
-experienta in vanzari sau in domeniul imobiliar constituie un avantaj..1 an in domeniul imobiliar

Imoprim este leaderul italian pe piaţă ?n privinţa ofertelor şi soluţiilor imobiliare. Imoprim este primul grup imobiliar italian. Pe parcursul a mai mult de 10 de ani de experienţă a desfăşurat servicii tradiţionale de intermediere şi de consultanţă imobiliară ?n sectorul rezidenţial, extinz?ndu-se treptat ?n toate sectoarele de pe piaţa imobiliară, at?t pe cel de retail c?t şi pe cel de corporate, devenind aşadar o marcă de top.

?n prezent Agentia Imoprim ?mpreună cu alte două societăţi pe care le controlează, răspunde cu soluţii diversificate şi personalizate tuturor ?ntrebărilor şi exigenţelor din partea persoanelor şi a companiilor.Imoprim Agency: o reţea de peste 12 de agenţii care oferă servicii imobiliare complete.
Imoprim Agency are o reţea de peste 12 de agenţii ?n Italia, distribuite ?n toate punctele centrale importante.
Este o societate , fapt ce ?i permite să acopere ?n totalitate oricare domeniu legat de sistemul serviciilor imobiliare şi de asemenea ?i permite să fie eficientă pe o piaţă aflată ?ntr-o continuă evoluţie.
Experienţa acumulată de-a lungul timpului, cunoaşterea ?n profunzime a dinamicii intermedierii şi a realităţii imobiliare din zonă, ?mpreună cu spiritul inovativ, au făcut ?n prezent din Imoprim Agency o reţea ce dispune de o gamă completă de servicii şi de o echipă de profesionişti excelenţi.
Imoprim Agency este interlocutorul cel mai bun c?nd vine vorba despre ?ncredere şi competenţă ?n domeniile:
? Retail ? piaţa imobilelor rezidenţiale, comerciale şi turistice
? Corporate ? pentru societăţi