CONSULTANTI DE CREDITE

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovezi produsele si serviciile si distribui materiale publicitare in zona alocata (zona in care locuiesti);
• Oferi consultanta clientilor in alegerea celui mai potrivit tip de credit;
• Vizitezi clientii la domiciliul acestora pentru acordarea de imprumuturi;
• Colectezi ratele saptamanal sau lunare de a clientii tai;

CERINTE

Ai nevoie de un venit suplimentar?
Esti o persoana comunicativa, ambitioasa si dornica sa lucreze cu oamenii?
Atunci, indiferent de varsta,studii sau experienta, cea mai potrivita alegere pentru tine este iCredit!

BENEFICII OFERITE

• Singuri va stabiliti programul de lucru, in apropierea casei dvs;
• Remunerare conform rezultatelor si timpului alocat acestei colaborari;
• Programe de training , posibilitati de dezvoltare si programe de bonusare suplimentare;
• Instrumente gratuite de lucru pentru promovarea produselor si serviciilor;
• Deveniti membru de echipa in cadrul unei companii internationale.

DESCRIEREA FIRMEI

instituție financiară non-bancară