Consultant vanzari - solutii software de tip CRM, ERP

GTS Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietii si contactarea posibililor clienti
Prezentarea solutiilor informatice folosind strategia si instrumentele companiei
Indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative
Adminsitrarea eficienta a clientilor din portofoliu
Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta anterioara in vanzare solutii informatice sau servicii
Orientare catre performanta
Spontaneitate si creativitate in abordarea clientilor

BENEFICII OFERITE

Clientul nosstru,Q-Bis Consult este o companie de top de consultanta IT, specializata in dezvoltarea si implementarea solutiilor Business Intelligence, centrate pe viziunea clientului.
Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0721.211.950 sau la adresa roxana@gotosolution.com.

Compania ofera servicii de marketing farmaceutic si resurse umane