Sales Manager Publicitate Online

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea propriei baze de potentiali clienti
- Contactarea clientilor si prezentarea ofertei - portofoliu de clienti existent,
- Finalizarea vanzarii si atingerea targhetului
- Urmarirea incasarii

CERINTE

- Experienta in vanzari servicii business to business de min 3 ani,
- Experienta in vanzarea de publicitate online,
- Experienta in vanzarea de produse online (cu componenta offline),
- Atitudine orientata spre client, axata pe gasirea unor solutii pozitive
- Foarte bune abilitati de organizare, negociere si comunicare
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din salariu fix si comision din incasari.
- Acces sala de fitness si salon de masaj,

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro