Consultant Vanzari Mobilier de Lux

Teamland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere companie:

Clientul nostru este unul dintre cei mai raspanditi retaileri de mobilier si decoratiuni de lux din Danemarca la nivel international.

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii companiei;
Identificarea nevoilor si consilierea acestora;
Promovarea produselor si comercializarea acestora;
Preluarea si urmarirea comenzilor lansate de catre clienti.
Urmarirea derularii contractelor agreate cu client.

CERINTE

Studii medii / superioare;
Experienta in vanzari minim 6 luni;
Experienta de lucru intr-un domeniu similar constituie avantaj;
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu - avansat;
Persoana sociabila, optimista,orientata catre rezultat;
Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
Diponibilitate de lucru in Baneasa Shopping City.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Abonament clinica privata
Comision din vanzari

Suntem cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane, având flexibilitate antreprenorială şi un puternic sprijin logistic şi organizaţional din partea grupului Contexpert, din care face parte TeamLand.