Consultant Vanzari Magazin

WRO TELCO

Job expirat

RESPONSABILITATI

In magazinele noastre, Franciza Vodafone, vei gasi echipa, informatiile si resursele care te vor stimula sa-ti pui in valoare cunostintele si talentul. Astfel, zi de zi iti vei depasi limitele si te vei transforma intr-un supererou capabil sa isi foloseasca puterile in slujba clientilor. De asemenea, vei gasi in Vodafone o echipa pentru care satisfactia clientilor, ultimele descoperiri tehnologice sau lansarile de cele mai avansate modele de telefoane, accesorii sau tablete sunt tot atatea oportunitati de invatare si de dezvoltare.

Te regasesti in aceasta descriere? Inseamna ca esti pe drumul cel bun pentru a deveni urmatorul Consultant de Vanzari Vodafone pentru clientii business din orasul Bucuresti.
Responsabilitati:
- Promovarea si comercializarea produselor si serviciilor Vodafone;
- Asigurarea asistentei si suportului tehnic clientilor;
- Participarea intensa si activa la realizarea obiectivelor de vanzari si activari;
- Cunoasterea caracteristicilor produselor si serviciilor operatorului;
- Cunoasterea procedurilor de lucru si aplicarea lor;

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si de relationare cu clientii;

Abilitati de identificare a nevoilor clientului;

Studii medii/superioare;

Disponibilitate la lucru in ture, lucru in echipa

Atitudine deschisa, pozitiva, orientare catre solutii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial: parte fixa si comisioane din vanzare
- Diverse concursuri motivationale cu castig material

DESCRIEREA FIRMEI

Franciza Vodafone