Consultant Vanzari D2D Telekom Romania

Pro-Solution Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai nevoie de bani si un job stabil?
Cel mai mare operator de telecomunicatii din Romania isi mareste echipa.
Telekom Romania angajeaza Consultanti de vanzari D2D.
Cum arata profilul candidatului ideal? Gasesti mai jos ceea ce ne dorim si tot ce putem sa iti punem la dispozitie.

-Prezinta si promoveaza produsele si serviciile Companiei, clientilor.
-Administreaza, intretine si dezvolta o relatie cat mai buna cu clientii.
-Realizeaza planul de vanzari pentru zona alocata.
-Ofera asistenta si asigura consultanta clientilor, atat inainte cat si dupa vanzare.
-Prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti.
-Munca de teren

CERINTE

- Prezenta agreabila.
- Proactivitate, bune abilitati de negociere si relationare ,putere de convingere.
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor.
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client.
- Nu necesita experienta !

BENEFICII OFERITE

- Deplasare in teren cu masina companiei.
- Salariu fix.
+Comisioane de vanzari (cele mai bune de pe piata)
+Bonusuri din volumul vanzarilor si bonus de echipa.
- Cursuri de specialitate.
- Posibilitate de dezvoltare in cadrul celei mai mari companii de telecomunicatii din Europa.

DESCRIEREA FIRMEI

Partener Telekom- Vanzari servicii directe D2D