Consultant Vanzari - Roxanne's Baneasa Shopping City

Roxanne's Jewellery & Giftware

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele oferind informatiile necesare
- Invata si prezinta caracteristicile specifice produselor comercializate
- Gaseste solutiile potrivite in raport cu cerintele clientilor
- Incaseaza platile (casa de marcat / POS)
- Intocmeste certificatele de garantie si autenticitate
- Inscrie operatiunile efectuate in Borderou si Registrul de Casa
- Pregateste coletele pentru livrarile online
- Mentine un mediu de lucru curat, profesionist si atractiv pentru client
- Se implica in promovarea imaginii si produsele firmei

Program de lucru: in ture (10,00-22,00) – o saptamana: L, Mi, S, D / saptamana urmatoare: Ma, J,V

CERINTE

- Abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare
- Persoana dinamica cu atitudine pozitiva
- Punctualitate, responsabilitate si seriozitate
- Notiuni de baza operare computer
- Limba engleza nivel de baza

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca cu norma intreaga
- Salariu atractiv + bonus din vanzarile realizate conform target-ului stabilit in prealabil
- Mediu de lucru placut si prietenos, fara stres
- Reduceri speciale pentru achizitionarea produselor companiei
- Posibilitate de crestere alaturi de echipa noastra

DESCRIEREA FIRMEI

Roxanne's Jewellery & Giftware – Affordable Luxury

Roxanne’s este un boutique de bijuterii fashion de brand si cadouri inedite, importate din tari renumite in acest domeniu. Pentru aceste branduri, prezente si apreciate pe piata internationala, Roxanne's detine exclusivitate pe piata din Romania.

Calitatea la un pret accesibil si gustul pentru rafinat, unic, frumos sunt principiile care au stat la baza alegerii produselor noastre foarte apreciate deja in showroom-urile proprii din Bucuresti – Baneasa Shopping City si Brasov – Coresi Shopping Resort, precum si in mediul online unde ne bucuram de succes si ascensiune rapida.

Mai multe detalii despre noi si produsele noastre, pe www.roxannes.ro si https://www.facebook.com/roxannesro/