Consultant vânzări bijuterii de lux

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se va desfasura in punctul de lucru din complexul comercial Cora Pantelimon.

Descrierea jobului
Vânzarea de bijuteriilor
Întreținerea magazinului, a vitrinelor si a bijuteriilor
Urmărirea comenzilor
Promovarea imaginii firmei

Program de lucru: de la 09:00-21:00 (o zi cu o zi libera, un weekend cu un weekend liber).

CERINTE

Cerinte
Răbdare, atenție la detalii,

Cunoștințe bune de MS Office (Word, Excel), operare calculator,

Atitudine proactiva si flexibilitate,

Amabilitate fata de clienți si colegi,

Bune abilitați de comunicare si negociere, prezenta agreabila,

Capacitate de asimilare rapida,

Persoana onesta, organizata, riguroasa, cu spirit de răspundere,

Confidențialitate.

Candidatul ideal
Prezenta agreabila
Atitudine pozitiva
Punctualitate
Seriozitate
Capacitate de învățare
Responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Slariu fix+ comision

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/