CONSULTANT TEHNIC JUNIOR

VON Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera consultanta tehnica de specialitate in
domeniul constructiilor de centre retail;
- intocmeste necesare de materiale pe baza
proiectelor sau masuratorilor;
- propune solutii tehnice si idei de design
- supervizeaza derularea proiectelor existente prin
vizite pe santier

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic - facultate de constructii/arhitectura/politehnica;
- cunostinte despre constructii, proiecte de executie/activitate santier
- excelente aptitudini de comunicare.
- proiectare AUTOCAD
- limba engleza nivel fluent

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a invata in cadrul unei companii multinationale de investitii si dezvoltare in constructii.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de recrutare.
O echipa tanara cu oameni entuziasti specializati pe recrutare in domeniile IT, vanzari si constructii, dar nu numai. Noi suntem curiosi de ce esti bun in meseria ta, dar vrem si sa aflam ce ti se potriveste mai bine.