CONSULTANT TEHNIC - INGINER

GLASSPRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Extrage listele de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor (unde e cazul);
Transmite catre beneficiar informatii cu privire la lucrarea ce urmeaza a fi ofertata / executata;
Identifica materialele si elementele componente ce intra in alcatuirea ofertei/proiectului;
Colaboreaza cu Departamentul Comercial pentru a introduce in oferta cele mai bune preturi pentru fiecare proiect;
Realizeaza masuratori de executie pentru sistemele GlassPro in santier/teren;
Colaboreaza cu toate departamentele pentru optimizarea fluxului intern;
Participa activ la discutiile cu clientii, in teren sau la birou;
Programeaza, organizeaza si urmareste proiectele contractate;
Coordoneaza si urmareste echipa/echipele de montaj.

CERINTE

Cautam o persoana tanara, dinamica, cu dorinta de invatare, preferabil de gen masculin, avand in vedere tipul de job la care va fi supus: masuratori in teren, la diferite inaltimi, in diferite conjuncturi: praf, schele etc cu urmatoarele calificari:

Absolvent al unei Universitatii de Constructii (cu diploma universitara/licenta in specializarea Constructii Civile);
Cunostinte bune MS Office;
Cunostinte bune Autocad si alte programe specifice;
Seriozitate si punctualitate;
Atentie sporita la detalii, cote si cifre;
Limba engleza: nivel mediu;
Buna capacitate de organizare, planificare si sinteza;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana dinamica orientata catre idei si solutii noi;
Permis de conducere categoria B

Vom fi nevoiti sa contactam numai persoanele care se incadreaza in cerintele de mai sus!

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
Autoturism serviciu;
Telefon de serviciu;
Spatiu de lucru modern si placut.

Suntem o companie tanara si dinamica ce activeaza intr-un domeniu curat, frumos si luminos: sisteme din sticla.
Colaboram atat cu entitati juridice, cat si cu cele fizice si indragim fiecare proiect in parte.
Vino sa te alaturi echipei GlassPro!