Consultant servicii clienti limba franceza, spaniola , italiana

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza si sustine operațiunile contabile specifice
Păstra actualizarea constantă pe competențele proprii, tehnicile, metodele și sistemele informative
Raporteze periodic cu furnizorul managerul procesului de cont cu privire la progresele activității
Să înțeleagă și să fie prompt pentru a răspunde cerințelor companiilor locale, managerul de proces, de afaceri responsabile, supplie.
Beneficii:
Asigurare Medicala
Tichete de masa

CERINTE

- Studii superioare in domeniul Economic (Finante si Contabilitate absolvent)
- Cunoașterea standardelor de contabilitate locale
- Buna cunoastere a limbii italiene sau spaniole sau franceza
- Cunoștințe SAP

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.