Consultant Resurse Umane Junior (Ref: HRJC)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea bazei de date cu aplicanti si clienti;
- suport pentru recrutare, selectie, matching si plasare;
- asigurarea activitatii de administrare de personal;
- asigurarea suportului de tip administrativ pentru echipa.

CERINTE

- studii superioare economice sau umaniste;
- experienta in domeniul HR constituie un avantaj;
- atestat de inspector resurse umane;
- excelente abilitati de comunicare;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, Access, baze de date, Internet Explorer;
- disponibilitate de deplasare;
- capacitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa;
- Stabilitate si posibilitati de promovare.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru biroul sau Consultant Resurse Umane Junior

Pentru mai multe detalii despre noi vizitati:
www.eurojobs.at
www.eurojobs4you.com