CONSULTANT RESURSE UMANE JUNIOR

NetBridge Investments

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia solicitarile de suport primite din partea clientilor pe email, telefonic sau in alt mod; verifica problemele mentionate, respectand pasii din procedurile de suport
- Aplica la intervalele stabilite procedurile standard de verificare a functionalitatii site-ului
- Introduce informatii pe site, respectand procedurile standard
- Inregistreaza bug-urile site-ului sau ale interfetei de administrator si le transmite saptamanal in raportul de activitate Content administrator
- Indeplineste functii pre-vinzare: identificare potentiali clienti, contactare telefonica, transmitere oferta, obtinere feedback

CERINTE

- Absolvent de studii superioare sau student ID (anul IV sau V): Psihologie, Sociologie, Stiinte Politice, Psiho-Sociologie, ASE
- Engleza cel putin nivel mediu (sa poata comunica coerent in engleza oral sau scris)
- Cunostinte medii de utilizare a calculatorului (PC ¿ MS Office; Internet)
- Abilitati de comunicare si persuasiune foarte bine dezvoltate.
- Conduita telefonica impecabila, voce placuta
- Persoana perseverenta, optimista si cu simtul umorului
- Rezistenta la stress si frustrare

BENEFICII OFERITE

- Training de specialitate;
- Posibilitati de promovare.

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.