Consultant Junior - Proiecte Finantare

HR Dynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie de consultanta in domeniul managementului calitatii Consultant Junior - Proiecte Finantare.

Responsabilitati:

-Urmarirea proiectelor in care este implicata compania: bugete, activitati, termene, resurse, rapoarte
-Realizarea de rapoarte periodice - financiare, de activitate
-Comunicarea cu partenerii si autoritatile contractante

CERINTE

-studii superioare - economice sau tehnice
-bune cunostinte de utilizare a calculatorului
-bune cunostinte de limba engleza
-rezistenta la stres, abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica
- Posibilitate de dezvoltare profesionala si avansare

HRDynamics (www.hrdynamics.ro) este compania de Consultanta in Resurse Umane ce ofera servicii de calitate atat pentru angajati cat si pentru angajatori.

Suntem experti in identificarea unor solutii inteligente si creative pentru partenerii nostrii, companii solide aflate intr-o continua ascensiune.
Misiunea noastra este aceea de a asigura succesul profesional intr-un mediu aflat intr-o continua schimbare.