Consultant imobiliar - Inchirieri Rezidentiale

SC Euro Metropola Estate SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipa tanara si foarte dinamica, iar principalul nostru scop este acela de a identifica necesitatile clientilor nostri si de a veni in intampinarea lor cu variante adaptate parametrilor lor de cautare.

- identificarea, vizionarea si promovarea proprietatilor
- identificarea si consilierea clientilor (chiriasilor)
- suport in negocierea contractelor
- gestionarea bazei de date cu proprietarii, respectiv chiriasii

CERINTE

- Reale abilitati de negociere si prezentare - CERINTA OBLIGATORIE
- Deschidere catre provocarile profesionale
- Persoana dinamica, serioasa, perseverenta si ambitioasa
- Spirit antreprenorial
- Permis de conducere cat. B
- Aspect ingrijit/ Tinuta office
- Experienta in imobiliare/vanzari reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Comision progresiv in functie de rezultate
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un domeniu dinamic
- Mediu de lucru competitiv
- Suport logistic
- Portofoliu vast de clienti si proprietati

DESCRIEREA FIRMEI

Companie imobiliara