Consultant imobiliar expert

Imosuport

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Sa aiba studii medii, superioare;
Sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si organizare a timpului;
Sa fie motivat si dornic sa se afirme;
Sa participle activ la trainingul de formare si sa obtina calificativ bun de absolvire;
Sa poata desfasura o activitate eficienta 8 ore zilnic cu exceptia week-end-urilor.
Sa cunoasca limba engleza cel putin la nivel mediu si sa detina carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

30.000 - 50.000 Eur anual in primul an de activitate.
Program Complet Training primele 6 luni.

Imosuport isi propune sa devina leader de piata in domeniul imobiliar prin volumul tranzactiilor si politica de personal.

Punctul forte al Imosuport il constituie echipa de management care ofera suport permanent dezvoltare carierei pentru dezvoltarea carierei prin programe permanente de pregatire, bonusuri, program de dezvoltare personala.