Consultant imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim alaturi de noi colegi seriosi, muncitori, motivati de castiguri substantiale care sa activeze in departamentul rezidential vanzari/inchirieri si spatii comerciale/spatii de birouri vanzari/inchirieri.

Puteti vizualiza portofoliul nostru de oferte pe www.eurometropolaestate.ro

-identificarea, vizionarea si promovarea proprietatilor
-consilierea clientilor
-suport in negocierea contractelor
-gestionarea portofoliului de clienti si oferte

CERINTE

-organizare, dinamism, gestionarea eficienta a timpului
-abilitati de negociere
-deschidere catre provocari profesionale
-spirit antreprenorial
-aspect ingrijit, tinuta office
-varsta minima 22 ani
-disponibilitate full time
-domiciliul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-castiguri substantiale
-comision pana la 50%
-bonusuri atractive, decontari
-carte de munca
-training si consiliere pentru consultantii juniori
-publicitate intensa pe site-uri de specialitate, presa scrisa, revista proprie, publicitate vizuala
-logistica moderna