Consultant Imobiliar

GOLDEN OPPORTUNITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

SBS INVEST agentie imobiliara cu capital grecesc , membra a SBS Group International, cu vechime pe piata din Romania din anul 2005, angajeaza consultanti imobiliari cu / fara experienta.

CERINTE

Putere de convingere, abilitati de comunicare si spirit de echipa.
Responsabilitati:
- identificarea nevoilor clientului
- creearea ofertelor personalizate
- negocierea contractelor cu potentialii clienti

BENEFICII OFERITE

Se ofera comision de 50 % - 70 % din valoarea tranzactiilor (bonusuri si prime pentru depasirea targetului/agent), telefon mobil, masina, benzina. RETINERI 0 !!! Veti beneficia de logistica specifica domeniului imobiliar, si cel mai important de " PUBLICITATE AGRESIVA".

DESCRIEREA FIRMEI

Ne caracterizam prin profesionalism si promptitudine!
Dispunem de cea mai completa baza de date!
Am dobandit, prin corectitudine si loialitate un portofoliu impresonant de clienti!
Colectivul nostru este tanar, dinamic, bine pregatit si dornic de afirmare.

Daca te-am convins, alatura-te echipei noastre de profesionisti!