CONSULTANT FONDURI EUROPENE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea cererii de finanţate conform cu specificaţiile solicitate de Ghidul Solicitantului
-Elaborarea planului de afaceri şi a studiului de fezabilitate pentru proiectele de investitii
-Intocmirea bugetelor proiectelor
-Elaborarea proiecţiilor financiare, a analizei cost-beneficiu, calcularea şi interpretarea indicatorilor financiari
-Intocmirea de memorii justificative -Managementul proiectelor ( dosare de achizitii, dosare de plata, rapoarte de progres)

CERINTE

-Experienta in elaborarea si/sau implementarea de proiecte finantate prin fonduri nerambursabile ( in special POS DRU, POS CCE, POR, FEADR) - MINIM 3 PROIECTE
-Cunostinte solide in elaborarea proiectiilor financiare, calcul si interpretare indicatori financiari si elaborare analize cost-beneficiu
-Gandire analitică si abilitati foarte bune de organizare si planificare
-Cunostinte avansate de Office ( in special Excel)
-Cunostinte solide de limba engleza
-Rezistent la stres
-Spirit de achipa

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung in domeniul consultanţei pentru accesarea fondurilor nerambursabile
-Accesul la o gamă largă de proiecte
Salariu fix si comisioane atractive, in functie de rezultate