Consultant Financiar Investitii

Adisan Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care va fi rolul tau?
• Prospectarea permanenta a pietei si promovarea produselor de investitii, asigurari
• Contactarea potentialilor clienti;
• Indetificarea nevoilor de asigurare ale clientilor;
• Construirea de oferte pentru clienti si finalizarea vanzarilor;
• Oferirea de servicii post-vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

CERINTE

Ce asteptam de la tine?

• Studii medii, studiile superioare constituie un avantaj;
• Sa ai cunostinte bune de operare calculator;
• Sa fii intreprinzator;
• Sa fii persuasiv si perseverent;
• Sa ai spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni;
• Sa ai bune abilitati de comunicare, negociere si orientare catre rezulate;
• Experinta in vanzari constituie un avanataj

BENEFICII OFERITE

Grile de comisionare progresive, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate

DESCRIEREA FIRMEI

Asigurari Life,NonLife,Investitii