manager vanzari / coordonator financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- dezvoltarea portofoliului de clienti si coordonarea propriei activitati;
- formarea,coordonarea si monitorizarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare;
- servisarea contractelor aflate in portofoliul echipei;
- intocmirea rapoartelor de activitate personala si a echipei;
- renegocierea anuala a contractelor;
- prospectarea continua a pietei;

CERINTE

Cerinte
- experienta in vanzari directe/management este obligatorie;
- abilitati de negociere si motivare;
- seriozitate;
- dorinta de promovare si autodepasire, atat personala cat si profesionala;
- orientare spre rezultate si realizare target;
- personalitate placuta.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- parte fixa si comisionare conform rezultatelor obtinute;
- pachet de bonusuri motivant;
- sistem de comisionare performant;
- posibilitati reale si rapide de promovare;
- mediu de lucru profesionist si concurential.