Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte
Candidat/candidata serios, responsabil, care poate lucra pe baza obiectivelor personale si ale echipei, obisnuit sau deschis la ideea obtinerii rezultatelor in termenele limita.
Candidatul/candidata sa poata sa poarte si sa mentina o discutie cu persoane de decizie din familie sau persoane de decizie (manageri) din cadrul organizatiilor (grupurilor) tinta.
Candidat/candidata motivat, ambitios, orientat catre construirea unei relatii de tip cistig-cistig cu viitorii clienti.
Candidat/candidata persuasiv, comunicativ, cu un dezvoltat simt al negocierii.

Oferta
- Cistig in functie de performante, comision la fiecare vinzare de polita de asigurare!
- Comision pentru fiecare contract prelungit, pe inca un an, din portofoliul de clienti!
- Curs pregatitor pentru inceperea activitatii realizat la cele mai inalte standarde.
- Pregatire saptaminala in domeniu.
- In functie de nivelul de dezvoltare, integrare in program de training bazat pe cursuri cu caracter intensiv pe o perioada de 2 ani.
- Vizite in teren (training on the job).
- Integrarea intr-o echipa de vinzari profesionista, perfectionista, cu un management mai mult decit performant!!
- Dezvoltarea unei cariere manageriale (in functie de rezultate si abilitati, crestere pina la sef de echipa).