CONSULTANT FINANCIAR

Broker Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prezentarea ofertelor de produse si servicii;;
Consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
Negocierea contractelor si supervizarea derularii contractelor;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;

CERINTE

Studii medii cu Diploma de bacalaureat (Studiile superioare constituie un avantaj);
Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, negociere;
Implicare, atitudine proactiva, pozitiva si orientare catre client;
Flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
Persoane ambitioase, dinamice, orientate spre rezultate si dornice de control asupra castigurilor.

BENEFICII OFERITE

Venituri peste medie in functie de rezultatele muncii depuse;
Sistem de bonusuri pentru a incuraja performanta;
Scolarizare teoretica si practica;
Oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale;
Mediu de lucru profesionist;
Program flexibil

Suntem o companie de brokeraj importanta pe piata din Romania care pune la dispozitia clientilor persoane fizice cat si juridice, o gama variata de produse financiare.
Obiectivul companiei este acela de a asigura clientilor sai, prin profesionalismul consilierilor si prin programele financiare cele mai bune, incredere, transparenta si un parteneriat de lunga durata.