STRATEGIST RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza si selectia temeinica a CV-urilor.
Efectuarea de interviuri si a altor modalități de evaluare a profilului candidaților.
Recrutarea efectivă a personalului-elaborare documente.
Cunoștințe de analiza a fisei postului.
Interesul pentru Instruirea permanenta a staff-ului din diferite departamente in cadrul firmei la cursuri/specializări in cadrul unor scoli/instituții avizate de MInisterul Muncii si de Ministerul Educației Naționale si Cercetarii.
Responsabilitatea de a organiza sesiuni pentru tehnici de motivare in cadrul firmei-cu sau fără un expert in motivare.
Responsabilitatea de a organiza sesiuni de "team building" in folosul companiei cu sau fără un expert in domeniu.
Capacitatea de a evalua POTENTIALUL MAXIM pentru membrii ai staff-ului si in funcție de abilitati si capacitatea si disponibilitatea de instruire .

CERINTE

Se doresc persoane care au disponibilitatea sa facă ore suplimentare si deplasari in tara sau străinătate.
Microsoft Office-nivel avansat.
Limba engleză -nivel avansat .
Limba italiana sau germana nivel avansat.
Curs "tehnici de negociere " avizat de Min.Muncii si Min.Educatiei.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa.
Participarea la cursuri de perfectionare.