Agent Turism & Croaziere

CLUB CROAZIERE BY FLUMEN VIAGGI INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte croaziera pentru site si newsletter
- creeaza oferte personalizate croaziera
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice (croaziera, transfer, hotel, zbor)
- isi insuseste in detaliu ofertele de croaziera, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari de croaziera, hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri sau vizite ale navelor de croaziera

CERINTE

- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se pot adauga comisioane din vanzari

Club Croaziere este compania specializata in croaziere cu cea mai mare vechime pe piata din Romania! Cu un portofoliu care cuprinde cele mai prestigioase si indragite linii de croaziera din lume, putem afirma cu inceredere ca activam intr-un domeniu in care zi de zi avem de a face cu lucruri frumoase, ce aduc zambetul pe buzele clientilor nostri! Motto-ul nostru este: "Viata este scurta. N-o irositi. Mergeti in croaziera!", astfel incat asteptam sa primim in echipa noastra viitori membrii care sa poata incorpora calitati precum entuziasm, amabilitate si o minte mereu deschisa.