Consultant Clienti - voce, mail, chat - Franceza

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura preluarea comenzilor de la clienti;
- Asigura suportul tehnic conform procedurilor de lucru;
- Raspunde cu promptitudine solicitarilor clientilor;
- Cauta solutii pentru rezolvarea problemelor;
- Interactioneaza telefonic cu clientii;
- Mentine legatura cu clientii prin telefon sau e-mail.
Alte informatii

Program de lucru:
5 zile din 7: L-D,
Program in schimburi:
Schimbul 1: 06.00 - 15.00
Schimbul 2: 14.00 - 23.00
Schimbul 3: 22.00 - 07.00

Pauza de masa: 1 ora.

Punct de lucru: Eroii Revolutiei (langa metrou).

CERINTE

- Limba franceza la nivel avansat;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Experienta anterioara in lucru cu clientii - reprezinta un avantaj;
- Flexibilitate si seriozitate;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Atitudine pozitiva orientata catre client;
- Autocontrol si stabilitate emotionala;
- Capacitate de invatare rapida;
- Cunostinte operare PC.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg