Consultant Asigurari de Viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa identifici potentiali clienti
- Sa le evaluezi nevoile financiare si sa gasesti cele mai bune solutii pentru ei
- Sa iti formezi un portofoliu de clienti multumimiti
- Sa le actualizezi periodic serviciile cu nevoile personale
- Iti informezi permanant clientii despre toate noutatile care i-ar putea interesa

CERINTE

- Comunici usor si iti face placere sa cunosti oameni noi
- Disciplina si perseverenta pentru a atinge succesul
- Esti genul care merge inainte, indiferent de obstacole
- Vrei sa castigi pe masura efortului tau
- In vanzari cheia succesului este sa pui clientul pe primul loc

BENEFICII OFERITE

- MetLife Romania iti ofera sustinerea si mediul in care sa faci aceste lucruri in felul tau
- Iti vei modela propriul drum si vei avea provocari profesionale pe masura talentelor tale
Vei face aceste lucruri intr-o companie in care vei simti ca intr-adevar contezi, penntru ca:
- ne pasa de talentul, ideile si efortul pe care il depui
- asteptarile noastre de la tine sunt clare: ambitie si determinare
- ne implicam in evolutie ta si iti oferim libertatea de a deveni cel mai bun